[object Object]

Tam, gdzie spotykają się funkcjonalność i komfort.

Audi A6 Avant

Innowacyjne technologie, progresywny design i rozbudowane możliwości konfiguracji wyposażenia. Nowe Audi A6 łączy te wartości w wyjątkowej sportowo-eleganckiej symbiozie. Wielofunkcyjność i komfort tworzy nowy rozdział motoryzacji.  

145x80_AA6_D_141008

Systemy wspomagające

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa i wygody.
Większość wypadków w ruchu ulicznym spowodowana jest błędami ludzkimi. Skutki wypadków mogą zostać w wielu przypadkach zredukowane przez nowoczesne systemy wspomagające. Audi wspiera kierowców w bezpiecznej podróży do celu szeregiem technologii. Systemy wspomagające współpracują ze sobą dla zwiększenia możliwości samochodu i wygody Twojej podróży.  

145x80_AA6_D_141005

Reflektory Audi Matrix LED

Silny strumień Innowacji.
Z innowacyjnymi światłami Audi Matrix LED – noc staje się dniem. Nowa technologia reflektorów Audi zapewnia barwę światła zbliżoną do dziennej. Zakręty są wzorcowo oświetlone, a samochody nadjeżdżające z naprzeciwka automatycznie rozpoznawane. Strumień światła nowego Audi A6 jest dostosowany do sytuacji na drodze. Umożliwia to szereg czujników, kamera, a także pojedynczo wyłączane, innowacyjnie ułożone diody LED.

145x80_AA6_D_141009

Bang & Olufsen Advanced Sound System

Fascynujący dźwięk w wyjątkowym stylu. 
Bang & Olufsen zapewnia najlepszą jakość dźwięku i wrażenia rodem z sali koncertowej. 15 głośników, w tym głośnik centralny i subwoofer dbają o fascynujące doznania dźwięku surround.

145x80_AA7_D_141051

Silniki

Wyjątkowa dynamika i wybitna efektywność.
Silniki nowego Audi A6 wyróżniają się wyjątkową efektywnością – zarówno diesel, jak i silniki benzynowe. Wybierz zgodnie ze swoimi potrzebami i stylem jazdy.